MEIE SÕBRAD JA TOETAJAD 2021.aastal

Asendushoolduse peremajad tänavad SEB Heategevusfondi laste jõulukingituste, toredate väljasõitude ja pereprojektide korraldamise, töötajate koolitamise ning noortele stipendiumite võimaldamise eest.

Round Table, suur aitäh, iga-aastase traditsiooniks saanud perepäeva korraldamise eest peremajadele Rummus, lauamängude kinkimise ning toreda külastuse eest jõulude ajal.

Mitmeid aastaid on Perekodu peremajadele ning peamaja lastele käeliseks tegevuseks erinevaid kunsti- ja käelise tegevuse vahendeid saatnud Rootsi firma Slöjd-Detaljer AB, nii ka sel aastal.

Tänu Childrens Equal Rights toetusele said Puhhipere töötajad sügisel psühholoog Airiin Demiri konsultatsiooni, et tõhustada miljööteraapilise lähenemise rakendamist töös lastega.

Juba aastaid on aastavahetusel saanud peremajade lapsed nautida ilutulestikku tänu Ilutulestiku Keskusele Arnika.

Kõikidel peremajadel ja Jaagu Lasteaed-Põhikoolil aitab aastaid jõulumeeleolu luua kuuselõhnaga RMK, tuues kõikidele metsast jõulukuused.

Oravapere ja Pähklipere head sõbrad LC Viljandi Fellin teevad aastaid kingitusi koolilõpetajatele ja elluastujatele ning peavad kõiki pereliikmeid meeles jõulude ajal. Nii ka sel aasta, suur tänu!

Mäepere pikaaegne toetaja LC Viljandi Ellips pidas pere lapsi, töötajaid ja elluläinud noori tähtpäevadel ka sel aastal meeles. Aitäh teile!

Ka Jaagu Lasteaed-Põhikooli I klassi lapsed ja nende pered tänavad LC Viljandi Ellips klubi vahvate hambapesu komplektide eest.

OÜ Electrobitiga on kolmel asendushoolduse perel pikaaegne koostöö, mille raames lapsed koostöös täiskasvanutega meisterdavad firmale suure koguse jõulukaarte ja see saab alati tasutud. Lisaks saavad lapsed alati ka suu magusaks.

Perekodu asendushooldusteenusel olevate laste ja Jaagu Lasteaed-Põhikooli erivajadustega õpilaste suud on eriti magusad, sest nende põske on tee leidnud Kalevi jõulukalendrist leitud maius. Aitäh, Orkla Eesti AS Kalev suurepäraste „Super jõulud“ jõulukalendrite eest!

Motomehed klubist Concord MC Viljandi üllatavad jõulude ajal peremaju kinkides lastele suure koguse komme. Aitäh!

MTÜ Naerata Ometi üllatas jõulude eel nelja peremaja jõuluvana külaskäiguga ning loomulikult ei puudunud jõuluvana kotist ka jõulukingid headele lastele.

 Ülemiste keskus heategevuskampaania Topeltkink raames said 4 peremaja lapsed jõuludeks komme ja joonistustarbeid ning lisaks ka rahalise toetuse.

 Jaagu Lasteaed-Põhikooli pere tänab Eesti Eriolümpia ühendust väikesportlaste programmi põnevate treeningvahenditega seljakottide eest.

Aitäh, MTÜ Avastusmatkad noormeestele, kes korraldasid kahe pere lastele seiklusliku matkapäeva Viljandimaal.

Täname Viljandi Zonta klubi naisi, kes istutasid kevadel meie peamaja juures olevasse Zonta parki uued noored tammed.

Puhhipere tahab tänada oma kauaaegset abistajat ja toetajat Aki Kupiainenit, kes neid alati meeles peab ning sellel aastal jõuludeks kinkis kuumaõhu fritüüri.

Puhhipere tänab ka Eve-Liina Laanet, kes käib lastega erinevaid tegevusi tegemas.

Tiigripere tänab Viktoria Mogišt ja Maarika Kalamit aasta jooksul perele toodud väga korralike lasteriiete eest ning Leida ja Erich Väälmani lastele toodud riiete ja mänguasjade eest.

Pähkliperele annetas eraisik Maarika mänguasju ja lauamänge, aitäh!

 Sipsikupere tänusõnad lähevad Karin Vaule, kes kinkis pere pisimatele lapsevankrid ning Helena ja Inari Kapp´ile, kes tõid lastele korralikke riideid ja mänguasju.

SUUR AITÄH KÕIGILE MEIE SÕPRADELE JA TOETAJATELE!

MEIE SÕBRAD JA TOETAJAD 2021.aastal was last modified: veebruar 25th, 2022 by admin