MEIE SÕBRAD JA TOETAJAD

Bed Factory Sweden OÜ
Cleveron AS
Ecosh Life OÜ
Electrobit OÜ
Sveba-Dahlen Baltic OÜ
Round Table
Lions klubi Viljandi Ellips
LC Viljandi Fellin
teater Ugala
Ülemiste keskus
Håkan Erlingfors Slöjd-Detaljer AB
Ansambel Respect ning Rita Liiver ja Kerdo Mölder
Viljandi Metall
Motomehed Concord MC
MTÜ Naerata Ometi
Fullsize Klubi
RMK
Ilutulestiku Keskus Arnika OÜ
Annemeli Lihatooted OÜ
kohvik Herr Artur
Baltica Grupp
VinCom OÜ
SEB Heategevusfond
Viljandi Linnavalitsuse töötajad
Laura Kalle
Adeele ja Jaan Jaago
Carlo William ja Natalia Montagnani
Aleksandra Stern
Jana Gröön
Leena Schulz
Marika Silm
Marlen Silm
Maarja-Liis Sild
Katriin Talimaa
Reelika Vahtramäe
Mario Mardiste
Tairi Niitmäe
Siim Maaten
Puidukoda OÜ
Kalmetu kooli õpilased
Karl-Erik Taukar ja Eda-Ines Etti
Kodupaber
DeltaE Inseneribüroo
Forum Cinemas AS
Children´s Equal Rights
Avastusmatkad
Luuna Pagar OÜ
Cirkel K
Velomoto
Marko Pohlak
Janar Gröön
Minni Janson
Vidrik Jaan Korp
Malle Keerberg
Heiki Heinpõld
SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Starship
Eleväli AS
Hawaii Express
Viljandi Jalgpalliklubi Tulevik
Viljandi Kesklinna kooli õpilased
Viljandi Kaare kooli õpilased
Viljandi Päevakeskuse käsitööring
Heategevusfond Aitan Lapsi
Sakala Keskus
Aki Kupiainen
Per Arnoldt ja Jonas Noreng koos Alverni Missionikiriku noortega Norrast
History & Heraldry Europe OÜ
Ketrin Hiet
Neste Eesti AS
Piip ja Tuut
Beijer Electronics Eesti OÜ
Mirjam Põldsaar
Vika Zieds
Elsa Saks
Ahrensburgi linn
Viljandi Pärimusmuusika Keskus
Delux OÜ
Ajaleht Sakala
Horizon Tissue
Taavi Toots
Stade Rotary Club
Lars Girgensohn
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi õpilased
Viljandimaa Noortekogu
Raul Rabissoni Mälestusfond
Odelli OÜ Ö restoran
Ordine Teosofico di Servizio
AS Kuma
Puffet Invest OÜ
Anne Borissov
Nordea pank
Viljandi Jakobsoni kooli õpilased
Võhma Gümnaasiumi õpilased
Ajaleht Postimees
Haljaste OÜ
Juku Mänguasjakeskus Viljandis
Keskkonnainvesteeringute Keskus
Newlanda OÜ
Käina Gümnaasiumi noored
Jaak Kerstell
Heide Buschman
Stockholm Mässan Lions Club
Viljandi Zonta Klubi
Loa Järvel
Nele Mägi
Aleksei Mozessov
Karin Rull
Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi
Berit ja Gunnar Gustafsson
Amneharads Lions Club
Günter Linkermann
Uus Maa
Aino ja Werner Siebert
Arne Sõna
Werner Haupt
Paala Gümnaasiumi noored
Indrek Vendelin
Aitel Auto
Helina Tilk ja sõbrad
Siiri Tilk
Ursula Griwenka
Tyska Kyrkans Församling
Habiliteringen I Falun
Mockfjärds Intresseförening
Bengt Sundin
Göran Carlsson
Maja Gilbert
Merit Niidu
Kerstin Alm
Gn-Britt Andersson
Lennart Forssen
Hans Bill
Olle Sjöholm
Andreas Holtan
Elzbieta Gjesteby
Ann Sjoden
Britta Lidqvist
Solveig Lundsjö
Ann Sjoden
Terje Persson
Cristina Forsberg
Annika Morin
Carin Westergaard
Tarja Sivonen
Kirsti-Maija Paananen
GreenIT

SUUR AITÄH KÕIGILE MEIE SÕPRADELE JA TOETAJATELE!